1

Máte dotaz?

Napište nám

O firmě

Naše firma byla založena již v roce 1994 ve Valašských Kloboukách fyzickou osobou podnikající pod jménem Vít Šild - INTERI.
Po transformaci z fyzické na právnickou osobu v roce 2010 nyní působíme jako společnost pod obchodním jménem INTERI truhlářství, s.r.o. se sídlem ve Študlově u Valašských Klobouk.

 Již od prvopočátku vzniku firmy v roce 1994 se zabýváme zakázkovou výrobou atypického nábytku, vybavováním interiérů a výrobou kuchyňských linek na míru a zejména pak výrobou nábytkových dvířek z masivu, dýhy, umakartu, lamina a lakované MDF.

Momentálně převážnou část výrobního programu zaujímají komponenty pro výrobu nábytku např.: dřevěná a dýhovaná nábytková dvířka, věncové lišty, dýhovaný materiál, lakovaná dvířka a dílce z MDF atd.
V této oblasti jsme našli své zákazníky a o kvalitě naší výroby svědčí i to, že naše výrobky dodáváme i dalším výrobcům nábytku a truhlářům po celé České a Slovenské republice.
Tyto výrobky je možné si prohlédnout u našich smluvních velkoobchodních prodejců (viz. kde nakoupíte). Zde Vám naši obchodní zástupci ochotně poradí s jakýmkoliv problémem při výběru dvířek a komponentů, popřípadě vypracují cenovou kalkulaci.

Pro kompletnost nabídky v čelních plochách nábytku nabízíme fóliovaná dvířka a doplňky od největšího tuzemského výrobce firmy TRACHEA a hliníkové rámečky od firmy SALU.


Pokud Vás zajímají i ostatní výrobky naší firmy doporučujeme navštívit naše hlavní stránky www.interi.cz 

 

Nejprodávanější