1

Máte dotaz?

Napište nám

Nejčastější dotazy

Jsou ceny uvedené na eshopu včetně DPH?

Ne, všechny částky zobrazovány u výrobků v internetovém obchodě jsou uváděny bez DPH.

Můžu objednat dvířka bez povrchové úpravy?

Ano, dvířka je možné objednat bez laku. Dřívka jsou v tomto případě opracována do konečné podoby bez provedení jakékoliv povrchové úpravy. O této skutečnosti je však třeba informovat při vytváření zakázky.

Jsou na dvířkách otvory na panty?
Standartně jsou dvířka dodávána bez otvorů pro závěsy, ale je možné je ve výrobě připravit. Při sjednání zakázky je nutné zaslat plánek se zaměřením umístění otvorů. 

Je možné objednávat dvířka ze skladu?

Ne, dřevěná dvířka jsou vysoce individuální zboží, proto se vyrábí pouze na zakázku.


Jsem při výběru rozměrů dvířek omezen rozměrovou řadou?

Rozměrovou řadu nemáme, proto si může zákazník zvolit jakýkoliv požadovaný rozměr bez příplatku za atyp. Na tento fakt je uživatel upozorněn při kalkulaci. Objednává-li si zákazník dvířka v e-shopu, je při výběru rozměrů omezen pouze maximální a minimální velikostí.


Jsou dvířka k dispozici i v zahraničí?

Pokud zákazník bydlí na Slovensku, naše firma poskytuje možnost zaslání či dopravy i v tomto případě dle smluvních cen uvedených v ceníku.


Jak mám postupovat v případě úhrady zakázky?

Při sjednání zakázky je požadována záloha min. 50% z ceny zakázky. Platba je možná hotovostně i převodem na bankovní účet. Doplatek v případě nových zákazníků je možné zaplatit pouze v hotovosti při odběru zboží.


Je poskytována záruka?

Záruka je samozřejmě poskytována. V případě koncového zákazníka poskytujeme dvou letou záruku, pro firmu pak máme zavedenou půlroční dobu pro případné reklamace.


Za jak dlouho můžu dvířka očekávat?

Dodací lhůta pro splnění zakázky je závislá na typu dvířek. Tabulku s dodacími lhůtami najdete v sekci Dodací lhůty.

V případě objednávky dodatečné výplně dvířek, jsou výplně osazeny?

Standartně osazeny nejsou, jsou přiloženy k zakázce v požadovaných rozměrech. Na přání zákazníka můžou být za úplatu osazeny již z výroby.


Je možné namořit dvířka do libovolného odstínu?

Ano, provádíme moření v jakémkoliv odstínu, je však třeba odstín upřesnit pomocí vzorku či vzorkovníku.


Je k disozici katalog vašich produktů?

Ano, katalogy jsou k vidění na našich stránkách v sekci Katalogy. V tištěné podobě je rozesíláme na základě vyplnění žádosti o katalog.


Kde najdu Vaše prodejce?

Seznam prodejců je přehledně zobrazen v sekci Kde nakoupíte. Zde si můžete vybrat, místo Vašeho bydliště a obratem zjistíte seznam prodejců z Vašeho okolí.


Poskytujete slevu pro truhláře?

Ano, po poskytnutí ID údajů o Vaší firmě(živnosti) a schválení registrace z naší strany je nastavena sleva, která Vám bude uplatněna při obchodování s naší firmou.

 

Nejprodávanější